mgr Marta Kaczmarek

WRÓĆ

mgr Marta Kaczmarek

Dyplomowany fizjoterapeuta, specjalistka terapii manualnej oraz terapii sportowej dorosłych i dzieci

Specjalizuje się w ortopedii i ortopedii sportowej. Pomaga wrócić do sprawności osobom z problemami przeciążeniowymi narządu ruchu jak i tym, którzy przeszli zabiegi operacyjne. Metodę terapii zawsze dopasowuje indywidualnie do potrzeb pacjenta. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i warsztatach. Praca z pacjentami dostarcza jej wiele satysfakcji. Wielką radość daje jej możliwość…

Specjalizuje się w ortopedii i ortopedii sportowej. Pomaga wrócić do sprawności osobom z problemami przeciążeniowymi narządu ruchu jak i tym, którzy przeszli zabiegi operacyjne. Metodę terapii zawsze dopasowuje indywidualnie do potrzeb pacjenta. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i warsztatach.
Praca z pacjentami dostarcza jej wiele satysfakcji. Wielką radość daje jej możliwość obserwowania postępów u pacjentów, jakie osiąga wspólnie z nimi dzięki rehabilitacji. Każdy pacjent, który wychodzi z jej gabinetu usprawniony, to jej ogromny sukces.