mgr Karina Polkowska

WRÓĆ

mgr Karina Polkowska

Kosmetolog, Manager Kliniki Sanobello

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz precyzyjność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. W swoich zabiegach bazuje na terapiach łączonych w celu wielokierunkowego działania i osiągnięcia jak najlepszych efektów zabiegowych. Posiada dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych terapii zabiegowych z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej we współpracy…

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz precyzyjność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. W swoich zabiegach bazuje na terapiach łączonych w celu wielokierunkowego działania i osiągnięcia jak najlepszych efektów zabiegowych.

Posiada dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych terapii zabiegowych z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej we współpracy z lekarzem.

Nieustannie rozwija swoją wiedzę i poszerza kompetencje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.