dr Monika Kaczmarczyk

WRÓĆ

dr Monika Kaczmarczyk

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na kierunku stomatologii oraz WUM w dziedzinie medycyny estetycznej. Bierze udział w wielu kongresach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, takich jak wolumetria twarzy, modelowanie ust i nosa, redukcja zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej, leczeniem nadpotliwości oraz mezoterapii igłowej twarzy i ciała….

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na kierunku stomatologii oraz WUM w dziedzinie medycyny estetycznej. Bierze udział w wielu kongresach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej.
Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, takich jak wolumetria twarzy, modelowanie ust i nosa, redukcja zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej, leczeniem nadpotliwości oraz mezoterapii igłowej twarzy i ciała.
W swoją pracę wkłada całe swoje serce i ze szczególną dokładnością dąży do pożądanych efektów, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy.