mgr inż. Dorota Parczewska-Suchomska

WRÓĆ

mgr inż. Dorota Parczewska-Suchomska

dietetyk kliniczny, specjalista ds. żywienia

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka, specjalizacja Dietetyka na SGGW w Warszawie oraz dwóch kierunków studiów podyplomowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. „Od zawsze szukam nowatorskich rozwiązań, by zaszczepić w swoich pacjentach i nie tylko chęć dbania o swój sposób odżywiania a tym samym o swoje…

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka, specjalizacja Dietetyka na SGGW w Warszawie oraz dwóch kierunków studiów podyplomowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

„Od zawsze szukam nowatorskich rozwiązań, by zaszczepić w swoich pacjentach i nie tylko chęć dbania o swój sposób odżywiania a tym samym o swoje zdrowie”

Pani Dorota do każdego pacjenta podchodzi holistycznie, gdyż tylko takie podejście daję gwarancje skuteczności kuracji. Od wielu lat pomaga zmieniać złe nawyki żywieniowe, bezpiecznie schudnąć, a przede wszystkim wspomaga proces leczenia różnych chorób poprzez dobór odpowiednio zbilansowanego żywienia do danej jednostki chorobowej.