mgr Dominik Czarski

WRÓĆ

mgr Dominik Czarski

dyplomowany fizjoterapeuta, specjalista wad postawy i skolioz u dzieci i młodzieży, a także fizjoterapii ortopedycznej i onkologicznej

Dominik swoje doświadczenie zdobywał pracując na oddziałach onkologicznych oraz ortopedycznych. Podczas  rehabilitacji patrzy na pacjenta holistycznie, leczy przyczynę, a nie skutek. Jeśli jesteś w trakcie lub po terapii onkologicznej to właśnie Dominik pomoże Tobie wrócić do sprawności. Prowadzi terapię urazów tkanek miękkich, bólu kręgosłupa i głowy, urazów ortopedycznych i obrzęków wykorzystując metody takie jak m.in….

Dominik swoje doświadczenie zdobywał pracując na oddziałach onkologicznych oraz ortopedycznych. Podczas  rehabilitacji patrzy na pacjenta holistycznie, leczy przyczynę, a nie skutek.

Jeśli jesteś w trakcie lub po terapii onkologicznej to właśnie Dominik pomoże Tobie wrócić do sprawności.

Prowadzi terapię urazów tkanek miękkich, bólu kręgosłupa i głowy, urazów ortopedycznych i obrzęków wykorzystując metody takie jak m.in. igłoterapię, terapię manualną oraz Flossing.

Jeżeli Twoje dziecko ma problem z nieprawidłową postawą to Dominik przeprowadza konsultację i zabiegi, gdzie wykorzystywana jest terapia FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Wad Postawy i Skolioz).