Kosmetologia ciała

Usuwanie owłosienia

W klinice Sanobello proponujemy Państwo zabiegi usuwania owłosienia za pomocą wosku LYCON lub trwałej, laserowej redukcji owłosienia przy pomocy lasera Vectus oraz lasera Square Epil.

Każdy zabieg epilacji laserowej poprzedza dokładna konsultacja kosmetologiczna, która pozwala do dobór odpowiedniego rodzaju lasera
w zależności od indywidualnych wskazań Pacjenta. Zabiegi te należy wykonywać w serii, ok. 4-6 zabiegów, aby całkowicie zniszczyć struktury włosa na danym obszarze.

W klinice wykonujemy zabiegi laserowej redukcji owłosienia przy pomocy lasera diodowego VECTUS o długości fali 810 nm oraz lasera SQUARE EPIL, który jest połączeniem lasera aleksandrytowego o długości fali 755 nm i lasera neodymowo–yagowego o długości fali 1064 nm.

Endermologia LPG Cellu M6 Integral

Endermologia LPG to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, który ceniony jest za wysoką efektywność w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, a także usuwania cellulitu. Patent zabiegu polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta. Dzięki temu, procedura jest bezinwazyjna, a leczenie niezwykle skuteczne.

Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas zabiegu, co sprawia,
że błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry
i redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki zabiegowi uzyskamy zmniejszenie obwodów ciała, a także redukcję obrzęków limfatycznych. Endermologia jest idealnym uzupełnieniem aktywności fizycznej i diety.

Fala uderzeniowa Storz

Zabieg fali uderzeniowej Storz wykorzystujące działanie fal akustycznych (Acoustic Wave Therapy – AWT) to niezwykle skuteczna metoda usuwania cellulitu oraz miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest to wysoko cenione rozwiązanie wybierane przez Pacjentów w celu ujędrnienia oraz niwelowania niedoskonałości strukturalnych skóry.

Terapia falami akustycznymi, uznawana jest za jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, wykorzystując naturalne procesy zachodzące
w organizmie. W naszej klinice szczególnie polecamy terapię wykorzystującą zabiegi fali uderzeniowej w połączeniu z endermologią.

BioShape BIOS

Nowoczesny zabieg przynoszący spektakularne efekty w poprawie jędrności skóry i redukcji cellulitu. Posiada w sobie połączenie 3 technologii: fale radiowe, podczerwień oraz masaż próżniowy.

Takie połączenie pozwala poprawić jędrność skóry, zredukować cellulit oraz wysmuklić sylwetkę.

Biocavity BIOS

Innowacyjny medyczny zabieg kształtujący sylwetkę. W urządzeniu jest wykorzystany system do kawitacji (metody redukcji tkanki tłuszczowej), gwarantujący wyraźne i trwałe rezultaty w usuwaniu lokalnie położonych złogów tkanki tłuszczowej, które są odporne na tradycyjne metody odchudzania.

Zabieg jest alternatywą dla liposukcji – trwale zmniejsza ilość komórek tłuszczowych oraz wpływa
na zmniejszenie cellulitu..

Karboksyterapia Carbomed

Polega na kontrolowanej aplikacji medycznego CO2 drogą iniekcji – mezoterapia igłowa dwutlenkiem węgla. Celem leczenia jest wywołanie silnego dotlenienia oraz poprawy mikrokrążenia i odżywienia okolic poddanych leczeniu, co skutkuje silną regeneracją, ujędrnieniem, a także zwiększeniem elastyczności i napięcia tkanek.

Zabiegi karboksyterapii sprawdzają się szczególnie w zabiegach zmniejszenia cellulitu, poprawy napięcia i ujędrnienia skóry oraz redukcji blizn.

Slim / masaż wibracyjny

Masaż wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia wytwarzającego drgania, które przenoszone są na masowaną tkankę. W zależności
od zastosowanych preparatów masaż ma zastosowanie w kuracjach wyszczuplających, antycellulitowych i ujędrniających.

Masaże ciała

W Sanobello wykonujemy masaże i drenaże częściowe i całościowe, których celem, w zależności
od rodzaju masażu jest między innymi odprężenie i rozluźnienie napiętych tkanek, poprawa napięcia skóry, redukcja obrzęków, czy też peeling ciała.

Szczególnie polecane osobom, które żyją w stresie, czują się przemęczone i potrzebują chwili relaksu połączonej z pielęgnacją.

W klinice wykonujemy między innymi masaże peelingujące, masaże masłem shea i masłem kakaowym, masaże wzbogacone aktywnymi ampułkami i maskami zabiegowymi, masaż ujędrniający bańką chińską oraz mechaniczny drenaż limfatyczny.

Zabiegi na ciało – Diego Dalla Palma

Linia produktów do ciała BODY BIOENERGY jest bogata w wiele zaawansowanych składników aktywnych. Kluczem wszystkich zabiegów jest innowacyjny OLI’VINETM ACTIVE SYSTEM, zawierający perydot – kamień wulkaniczny, który przywraca komunikację komórkową, redukuje stres, ogranicza produkcję wolnych rodników oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu się komórek.

Kompleks ten został połączony z innymi składnikami, między innymi kurkumą, granatem i roślinnym kompleksem wyszczuplającym z cynaryną z karczocha. Poza tym znajdziemy tu także żeń-szeń peruwiański, różową sól himalajską i Epsom.

DETOX – zabieg oczyszczający z toksyn

Intensywnie odtruwa tkanki, które są sztywne i słabo natlenione ze względu na nagromadzone toksyny. Jest idealny dla osób borykających się z problemem ciężkich nóg, z problemem zatrzymywania wody oraz dla kobiet w ciąży.

cellDREN – Zabieg drenujący i modelujący ciało z termoaktywnym bandażem + drenaż mechaniczny

Zabieg zawiera substancje o działaniu drenującym i spalającym tkankę tłuszczową. Termoaktywne bandaże nasączone silnym koncentratem HD BODYFIT™ modelują sylwetkę, usuwają nadmiar płynów i toksyn. Pozwalają utrzymać smukłe i szczupłe ciało na dłużej.

Zabieg ma działanie stymulujące mikrokrążenie oraz zapobiegające formowaniu się nowych komórek tłuszczowych. Ważnym elementem zabiegu jest mechaniczny masaż drenujący.

cellRESHAPE – Zabieg modelujący sylwetkę z bandażem rzeźbiącym i masażem SLIM

Pozwala na redukcję napięcia stwardniałych włókien otaczających komórki tłuszczowe i powodujących występowanie uporczywych „dołeczków” w skórze.
W zabiegu stosowane są bandaże rzeźbiące wzmocnione specjalnym koncentratem oraz masaż wyszczuplający SLIM, wykorzystujący urządzenie wytwarzające drgania.

Total Body Focus – Zabieg zmniejszający cellulit, tkankę tłuszczową i poprawiający jędrność

Zabieg łączący globalne działanie na cellulit i utratę napięcia poprzez specjalne działanie lipolityczne na zlokalizowaną otyłość. Sprawdza się szczególnie
u kobiet po ciąży. To jeden z hitów – jednocześnie wyszczupla, ujędrnia i modeluje.

W tym zabiegu wykorzystuje się maskę Sauna Pack – rozgrzewającą ciało ale tylko w jej wewnętrznych warstwach.