W Klinice Sanobello kompleksowo podchodzimy do klienta salonu fryzjerskiego. Prawidłowa pielęgnacja dla uzyskania poprawy zdrowia i wyglądu skóry głowy oraz włosa to klucz do posiadania pięknych włosów. Odpowiednia diagnostyka skóry głowy i włosów jest dla nas najważniejsza i stanowi podstawę w codziennej pracy z klientem.

STRZYŻENIE I STYLIZACJA

Nasze usługi to połączenie klasyki oraz najmodniejszych światowych trendów w stylizacji. Dużą wagę przykładamy do właściwej pielęgnacji i odpowiedniego doboru kosmetyków. Dbałość o detale, wysokiej jakości, markowe produkty do pielęgnacji i stylizacji to gwarancja pięknych i zdrowych włosów.

KOLORYZACJA I UTRWALANIE

Koloryzację wykonujemy profesjonalnymi preparatami KEVIN MURPHY ,które zapewniają najlepszą ochronę włosa podczas koloryzacji oraz piękny, długotrwały kolor. KEVIN MURPHY to gama salonowych produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów, skoncentrowana na świecie mody, stworzona przez Kevina w odpowiedzi na potrzeby fryzjerów pracujących dla magazynów o modzie. Gama produktów KEVIN.MURPHY – szamponów, odżywek, kuracji i akcesoriów do stylizacji – to przyjemne połączenie wyglądu „jak z wybiegu” i naturalnej aromaterapii, zaspokajające potrzeby każdego typu włosów. Produkty zawierają czyste olejki eteryczne, wyciągi z roślin i naturalne antyoksydanty. ŻADEN produkt KEVIN.MURPHY nie zawiera siarczanów ani parabenów oraz nie jest testowany na zwierzętach.

HEADLINES

Jeśli chcesz w sposób bardzo naturalny optycznie powiększyć objętość swoich włosów to mamy dla ciebie headlines. Marzysz o Puszystych, nieopadających włosach, lekkich falach, efekcie obfitości i zdrowym wyglądzie jednocześnie stosując bezpieczną metodę? To dobrze trafiłaś…Jesteśmy do twojej dyspozycji.

PIELĘGNACJA

Nie ma wspaniałej fryzury bez pięknych, zdrowych i zadbanych włosów. One również potrzebują nawilżenia, regeneracji i odżywienia. Poprzez wielorakość i zakres zabiegów w sposób wyjątkowy zadbamy o twoje włosy.