Kosmetologia twarzy

Klinika Sanobello to niepowtarzalne miejsce, w którym oferujemy przyjemne i bezpieczne zabiegi przynoszące spektakularne efekty w walce z niedoskonałościami twarzy. Stwarzamy wyjątkowe możliwości, by móc zmieniać i doskonalić wizerunek naszych Pacjentów. Jesteśmy wyspecjalizowanym zespołem kosmetologów i lekarzy, którzy sprawią, że każda osoba znowu poczuje się pięknie i młodo.

OWAL TWARZY

To piękne, że jesteśmy niepowtarzalni – każdy z nas ma inne rysy twarzy. Niekiedy jednak wyraz naszej twarzy nie podoba się nam bądź zmienia się niekorzystnie wraz w upływem czasu – chociażby pod wpływem codziennie rysujących się na naszych twarzach emocji, i tych radosnych, i tych smutnych… Jeżeli chcesz coś zmienić, zapraszamy do nas. Wiemy, jak modelować rysy twarzy. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi. Doskonale poradzimy sobie z Twoimi „chomikami”.

ZMARSZCZKI

Każdy z nas ma zmarszczki – nawet niemowlę – więc właściwie, czym się tu przejmować?! Jeśli jednak uważasz, że zdradzają one Twój wiek, warto oddać się w nasze ręce. Zadbamy o to, aby zmarszczki dodawały Ci uroku. A co do Twojego wieku, to pamiętaj – my zawsze dochowujemy tajemnic.

WIOTKOŚĆ

Wiotki żart natury? Pamiątka po odchudzaniu? Zaproponowano Ci naciągnięcie twarzy do granic możliwośći?! Żarty się skończyły… Przygotowaliśmy dla naszych Klientów najbardziej spektakularne zabiegi, indywidualnie dostosowane do potrzeb każdej osoby. Dzięki nim Twoja skóra odzyska blask młodości i dobrą kondycję. Pomimo upływu czasu i tak możemy być piękni. Zapraszamy do zadbania o siebie w komfortowych warunkach stworzonych specjalnie dla Państwa przez nasz zespół profesjonalistów.

DELIKATNA SKÓRA WOKÓŁ OCZU

Cienie pod oczami to drobny mankament, jednakże niejednokrotnie spędza nam sen z powiek… Przepracowanie, stres, złe odżywianie i niewłaściwy tryb życia sprzyja ich powstawaniu. Zregenerujemy Twój organizm. Dzięki kompleksowo dobranym zabiegom pomożemy przywrócić Twojej skórze młodzieńczy i promienny wygląd. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

PRZEBARWIENIA

Burza hormonów, genetyka, promieniowanie słoneczne sprzyjają powstawaniu przebarwień. Nie zawsze makijaż jest wystarczającym rozwiązaniem tego problemu. Mamy świadomość, że często trudno go zakamuflować. Podejmiemy się wyzwania, aby nie tylko rozjaśnić Twoje przebarwienia, ale również nie dopuścić do akumulacji pigmentu w naskórku w przyszłości. Zapraszamy do naszych lekarzy i konsultantów medycznych.

TRĄDZIK

To nie tylko koszmar z okresu dojrzewania, ale dolegliwość dotykająca wiele osób w różnym wieku. Każdy kto próbował walczyć z trądzikiem, doskonale wie, że nie jest to banalnie proste. Czy jest więc rozwiązanie na tę dolegliwość? Ależ tak, oczywiście! Należy dobrać skuteczne i kompleksowe kuracje, by przy użyciu nowoczesnych preparatów i procedur oczyszczających odzyskać zadowolenie ze swojej cery i komfort życia.

ROZSZERZONE NACZYNKA

Czerwony nos? Rumieńce na policzkach? A przecież piłaś tylko kawę! Ta dolegliwość często odbiera Ci pewność siebie, niejako sugeruje, że prowadzisz niehigieniczny tryb życia. Przyczyn jest wiele i wszystkie je możemy zdiagnozować. Jako nieliczni potrafimy rozwiązać problem kompleksowo – czekają Ciebie zarówno konsultacje z angiologiem, jak i najnowocześniejsze zabiegi laserowe.

CHOROBY SKÓRY

Pomożemy Ci w przewlekłych i uciążliwych chorobach skóry. Rozpoznamy alergeny, a nasi doświadczeni lekarze i konsultanci medyczni dobiorą dla Ciebie odpowiedni program zabiegów. Zrobimy wszystko, aby zminimalizować objawy choroby i Twój dyskomfort.

MAKIJAŻ

Każda z nas marzy o nieskazitelnej cerze i wyeksponowaniu swojej urody. Odpowiedni makijaż pozwoli ukryć drobne mankamenty, podkreśli atuty naszej urody oraz doda pewności siebie.

ANTI-AGING

Jaka szkoda, że okres pomiędzy czasem, kiedy jest się za młodym, a czasem, kiedy jest się za starym trwa tak krótko! Albert Camus doskonale wiedział, że starzenie się jest obowiązkowe. My również to wiemy, ale pragniemy temu zaradzić. Polecamy Tobie przeciwstarzeniowe zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry i całego ciała, dzięki którym uzyskasz zadowalające efekty.