Medycyna estetyczna dłoni

Klinika Sanobello oferuje rozwiązania, które nie tylko w znaczny sposób poprawiają wygląd dłoni, ale także cofną działanie czasu. Dysponujemy nowoczesnymi metodami skutecznymi w walce ze starzeniem się skóry oraz zabiegami, dzięki którym podtrzymasz młody wygląd dłoni.

ANTI-AGING

Jaka szkoda, że okres pomiędzy czasem, kiedy jest się za młodym, a czasem, kiedy jest się za starym trwa tak krótko! Albert Camus doskonale wiedział, że starzenie się jest obowiązkowe. My również to wiemy, ale pragniemy temu zaradzić. Polecamy Tobie przeciwstarzeniowe zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry i całego ciała, dzięki którym uzyskasz zadowalające efekty.

NADPOTLIWOŚĆ

Higiena, bawełniane skarpetki, obuwie przepuszczające powietrze…czasami to o wiele za mało, aby zapobiec poceniu się w stresowych sytuacjach. Nie bądź na etapie totalnego zwątpienia. Pomożemy Ci walczyć z tą przypadłością i utwierdzisz się w przekonaniu, że masz nad nią kontrolę.

CHOROBA REYNAUDA

Zimne dłonie, zimne ręce… Taka uroda czy może choroba? Unikasz chłodu i wilgoci, nosisz ciepłe rękawiczki i skarpetki, ubierasz się odpowiednio… i nic nie pomaga? Poznaj nowoczesne metody leczenia!