Kosmetologia dłoni

Klinika Sanobello to wyjątkowe miejsce, w którym zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem oraz w oparciu o preparaty najwyższej jakości.
Pamiętajmy, że przedłużone paznokcie to nie koniec dbania o dłonie. Nawet najpiękniejsze zdobienie nie jest w stanie zrobić takiego wrażenia jak delikatna i aksamitna skóra dłoni. Dbamy o maksymalne poczucie komfortu naszych Klientów, gwarantujemy sterylność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

MANICURE

Dłonie to wizytówka każdej kobiety. Pokaż mi swoje dłonie, a powiem Ci kim jesteś… Nie… nie wróżymy z dłoni, ale perfekcyjnie je pielęgnujemy i upiększamy. Nasze kosmetyczki pracują na najlepszych kosmetykach i zawsze są na bieżąco z najnowszymi modowymi trendami. Przekonaj się sama.

PEDICURE

Po długich zimnych jesienno-zimowych miesiącach Twoim stopom należy się coś od życia. Niedługo nadejdzie lato, z szaf wyjmiesz sandałki i japonki… To odpowiedni czas, by zadbać o swoje stopy. Mężczyźni zwracają na nie uwagę. Nasze kosmetyczki są perfekcyjne i znają obecne trendy. Skorzystaj z ich usług.

PIELĘGNACJA

Jedwabny dotyk dłoni, jej delikatne muśnięcie, zadbane stopy – to działa na każdego, to zwiększa poczucie komfortu każdego z nas. Zrelaksuj się, weź sobie chwilę wolnego od obowiązków i przyjdź do nas. Mamy do dyspozycji wiele nowoczesnych procedur kosmetyczno-medycznych i kosmetyków – wybierzemy coś specjalnie dla CIEBIE.

IBX SYSTEM

To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie. Chroniona patentem formuła, opracowana została tak, aby chronić paznokcie od środka. IBX System chroni paznokcie – działa jak tarcza ochronna, na której można wykonać manicure hybrydowy, a także wzmacnia i odbudowuje naturalną płytkę paznokcia.