Zabiegi wyszczuplające

Endermologia

Wyznacza standardy w dziedzinie odchudzania, w walce z cellulitem, przeciwstarzeniu. Jest liderem w leczeniu tkanki łącznej i nieustannie wprowadza liczne innowacje w celu poprawy jakości ciała.

Rezultaty:

  • Poprawa jakości tkanki
  • Skuteczna redukcja cellulitu
  • Redukcja zlokalizowanej tkanki tłuszczowej
  • Przeciwdziałanie oznakom starzenia się skóry
  • Wzrost kolagenu w skórze o 240 %, elastyny o 180 %
+ Rozwiń

Antycellulitowo-wyszczuplający masaż bańką chińską

Masaż łączy techniki energicznego rozcierania, ugniatania i oklepywania z technikami podciśnieniowego masażu bańką chińską w miejscach tego wymagających. Rozbija tkankę tłuszczową oraz ujędrnia wiotkie partie ciała.

Bioshape

Nowoczesne urządzenie przynoszące spektakularne efekty w niechirurgicznej liposukcji i redukcji głębokiego cellulitu. Posiada częstotliwości radiowe, podczerwone i podciśnienie po to aby rozbić tłuszcz bezboleśnie pozostawiając gładkie i smukłe ciało.

Biocavity

Innowacyjny system do kawitacji(metody redukcji tkanki tłuszczowej), gwarantujący wyraźne i trwałe rezultaty w usuwaniu lokalnie położonych złogów tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Slim/masaż wibracyjny

Masaż wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia wytwarzającego drgania, które przenoszone są na masowaną tkankę. W zależności od zastosowanych preparatów masaż ma zastosowanie w kuracjach wyszczuplających, antycellulitowych i ujędrniających.

Masaż wyszczuplający

Masaż całego ciała lub wybranych partii ciała( brzuch, biodra, pośladki, uda). Wpływając na układ krążenia polepsza ukrwienie skóry, stymuluje usuwanie toksyn, przyspiesza metabolizm, wpływa ujędrniająco na skórę.
W zależności od doboru aktywnych preparatów, masaż może mieć dodatkowo działanie antycellulitowe i pojędrniające.

Body wrap

Specjalistyczne zabiegi na bazie błota Fango przy użyciu koca termicznego. Oczyszcza skórę z toksyn, ujędrnia i mineralizuje. Doskonała profilaktyka antycellulitowa i modelująca sylwetkę szczególnie w jej dolnych partiach ciała.

Karboksyterapia

Polega na kontrolowanej aplikacji medycznego CO2 drogą iniekcji – mezoterapia igłowa dwutlenkiem węgla. Celem leczenia jest wywołanie silnego dotlenienia oraz poprawy mikrokrążenia i odżywienia okolic poddanych leczeniu, co skutkuje silną regeneracją, ujędrnieniem, a także zwiększeniem elastyczności i napięcia tkanek.