Zabiegi ujędrniające

Endermologia

Wyznacza standardy w dziedzinie odchudzania, w walce z cellulitem, przeciwstarzeniu. Jest liderem w leczeniu tkanki łącznej i nieustannie wprowadza liczne innowacje w celu poprawy jakości ciała.

Rezultaty:

  • Poprawa jakości tkanki
  • Skuteczna redukcja cellulitu
  • Redukcja zlokalizowanej tkanki tłuszczowej
  • Przeciwdziałanie oznakom starzenia się skóry
  • Wzrost kolagenu w skórze o 240 %, elastyny o 180 %
+ Rozwiń

Slim/masaż wibracyjny

Masaż wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia wytwarzającego drgania, które przenoszone są na masowaną tkankę. W zależności od zastosowanych preparatów masaż ma zastosowanie w kuracjach wyszczuplających, antycellulitowych i ujędrniających.

Masaż ujędrniający

Masaż całego ciała lub wybranych partii ciała( brzuch, biodra, pośladki, uda). Wpływając na układ krążenia polepsza ukrwienie skóry, stymuluje usuwanie toksyn, przyspiesza metabolizm, wpływa ujędrniająco na skórę.
W zależności od doboru aktywnych preparatów, masaż może mieć dodatkowo działanie antycellulitowe i pojędrniające.

Karboksyterapia

Polega na kontrolowanej aplikacji medycznego CO2 drogą iniekcji – mezoterapia igłowa dwutlenkiem węgla. Celem leczenia jest wywołanie silnego dotlenienia oraz poprawy mikrokrążenia i odżywienia okolic poddanych leczeniu, co skutkuje silną regeneracją, ujędrnieniem, a także zwiększeniem elastyczności i napięcia tkanek.

Body wrap

Specjalistyczne zabiegi na bazie błota Fango przy użyciu koca termicznego. Oczyszcza skórę z toksyn, ujędrnia i mineralizuje. Doskonała profilaktyka antycellulitowa i modelująca sylwetkę szczególnie w jej dolnych partiach ciała.