Masaże klasyczne

Masaż peelingujący

Polega na połączeniu masażu relaksacyjnego z peelingiem, który usuwa martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Peeling sprawia, że skóra staje się niezwykle gładka, elastyczna i nawilżona a masaż wprowadza w stan odprężenia i relaksu.

Slim/masaż wibracyjny

Masaż wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia wytwarzającego drgania, które przenoszone są na masowaną tkankę. W zależności od zastosowanych preparatów masaż ma zastosowanie w kuracjach wyszczuplających, antycellulitowych i ujędrniających.

Masaż czekoladowy

Masaż całego ciała płynną czekoladą, zakończony wmasowaniem musu czekoladowego. Czekoladowa pokusa doskonale usuwa stres i zmęczenie, pielęgnuje skórę oraz poprawia jej koloryt. Przywraca harmonię całemu organizmowi oddziałując na psychikę i zmysły poprzez niesamowity zapach.

Masaż miód i róża

Zmysłowa detoksykacja całego ciała obezwładnia niepowtarzalnym zapachem, ciepłem i dotykiem. Masaż płynnym miodem ma niezwykłą siłę relaksacyjną i terapeutyczną, silnie usuwa złogi i rozgrzewa. Miód i róża to istna uczta dla ciała i ducha.

Masaż Shea

Luksusowy i aromatyczny masaż łączący w sobie wszelkie właściwości masażu relaksacyjnego i dobroczynne działanie masła Shea.
Masło Shea to drogocenny kosmetyk ceniony za właściwości pielęgnacyjne, upiększające i lecznicze. Jedwabista konsystencja i piękny zapach są źródłem relaksu i przyjemności.

Masaż relaksacyjny

Masaż, którego celem jest odprężenie i rozluźnienie napiętych tkanek. Szczególnie polecany osobom, które żyją w stresie, czują się przemęczone i potrzebują chwili relaksu. Zalecany osobom z dolegliwościami pleców, barków a także osobom przygnębionym i z oznakami depresji.

Antycellulitowo-wyszczuplający masaż bańką chińską

Masaż łączy techniki energicznego rozcierania, ugniatania i oklepywania z technikami podciśnieniowego masażu bańką chińską w miejscach tego wymagających. Rozbija tkankę tłuszczową oraz ujędrnia wiotkie partie ciała.