Satysfakcjonująca metoda depilacji to taka, która odpowiada indywidualnym potrzebom i upodobaniom Klienta. Aby zadowolić siebie – ale także olśnić innych –idealnie jedwabistą i gładką skórą, wystarczy sięgnąć po jedną z wielu form depilacji. Należy jedynie podjąć decyzję, czy zależy Ci na krótkotrwałym czy też długotrwałym efekcie gładkiej skóry. W Sanobello każdy Klient znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie.

DEPILACJA MANUALNA

Na przyjęciu, na basenie czy na plaży wygląd Twoich nóg jest bardzo istotny – przede wszystkim ze względy na Twoje dobre samopoczucie. Brak owłosienia i jedwabiście gładka skóra podkreśli Twoją urodę. Klasyczna depilacja? Tak – jeśli masz tolerancję na umiarkowany ból i jesteś cierpliwa. Systematyczne zabiegi zapewnią Ci długotrwały efekt.

EPILACJA

Na przyjęciu, na basenie czy na plaży wygląd nóg jest bardzo istotny – przede wszystkim ze względu na Twoje dobre samopoczucie. Brak owłosienia i jedwabiście gładka skóra podkreśli kształt i piękno Twoich nóg. Jeśli pragniesz spektakularnych efektów – przy czym jesteś wrażliwa na ból – to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Światowy hit Square Epil włoskiej firmy Bios – najnowszej generacji laser służący do epilacji.