Oferta specjalna

PROGRAM SENIOR 50+

Zapraszamy na specjalną metodę treningową dla osób po 50 roku życia, która jest indywidualnie dopasowana do każdego Pacjenta, niejako „szyta na miarę”. Jej wyjątkowość polega na tym, że jest budowana w oparciu o konkretny przypadek chorobowy/schorzenie i dolegliwości mu towarzyszące. Program prowadzi fizjoterapeuta uczestników „Tańca z Gwiazdami” – mgr Krystian Przybysz.

SEZON NARCIARSKI

Uwielbiasz jazdę na nartach?
Planujesz wyjazd na narty? Nie pozwól, aby zakończył się on poważną kontuzją!
Jeśli brakuje Ci regularnej aktywności fizycznej Twój układ mięśniowo – szkieletowy nie jest przygotowany na obciążenia związane z białym szaleństwem.
Przyjdź do Sanobello i poddaj się trzy tygodniowemu cyklowi ćwiczeń przygotowujących Cię do rozpoczęcia sezonu narciarskiego.
Nasi eksperci zadbają o to, abyś wrócił ze swojego wymarzonego wyjazdu jedynie z pięknymi wspomnieniami zamiast z kontuzjami.

KWAS HIALURONOWY

Dostawowe iniekcje z kwasu hialuronowego to skuteczne leczenie objawów choroby zwyrodnieniowej stawów oraz znaczne zmniejszanie tempa ich degeneracji.

SUPLEMENTACJA ORTHOMOL

Preparaty Orthomol dostarczają organizmowi mikroskładniki odżywcze takie jak witaminy, mikroelementy i substancje mineralne, w celu utrzymania jego odporności. Wszystkie produkty tej firmy posiadają certyfikat jakości ISO 22000, uznawany za międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności. Certyfikat ten gwarantuje ścisłą kontrolę produkcji. Orthomol jest pierwszą firmą w Niemczech, która opracowuje i wytwarza środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego zgodnie z wymogami normy ISO 22000.

WIZYTY DOMOWE

Potrzebujesz rehabilitacji ale Twój stan zdrowia nie pozwala Ci do nas dotrzeć? Martwisz się, że utrudnienia dyskwalifikują Cię aby w pełni korzystać z profesjonalnej fizjoterapii?
My możemy przyjechać do Ciebie. Od poniedziałku do soboty nasi fizjoterapeuci przeprowadzą konsultację oraz terapię w Twoim domu. Zadzwoń i umów się na dogodny termin.

INIEKCJE OKOŁOKORZENIOWE

Iniekcje około korzeniowe to wstrzykiwanie wieloskładnikowych preparatów roślinno – mineralno – homeopatycznych (Traumeel S, Disc Compositum) w okolice korzenia nerwowego w kręgosłupie. Terapia skutecznie zmniejsza objawy związane z uciskiem przepukliny krążka międzykręgowego na korzeń nerwowy.

WKŁADKI ORTOPEDYCZNE

Wkładki ortopedyczne renomowanej, szwedzkiej firmy Balkefors Support. Formowane indywidualnie do każdej stopy.

ORTHOKINE

Metoda Orthokine to nowość w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów. Nowoczesna metoda biologicznego leczenia stawów z choroby zwyrodnieniowej.
Wykorzystując czynniki przeciwzapalne i regenerujące czynniki wzrostu, zahamowuje proces zapalny w zmienionych zwyrodnieniowo stawach, znacznie zmniejszając dolegliwości bólowe i poprawiając sprawność ruchową Pacjenta.

PRZYGOTOWANIE DO BIEGANIA

Bieganie to Twoja pasja?
Nasi eksperci zadbają aby była powodem radości, a nie kontuzji!
Sprawdzimy, czy masz odpowiednio dobrane obuwie treningowe oraz pokażemy najlepsze sposoby rozgrzewki i rozciągania mięśni po treningu.
Podczas testowego biegu przełajowego po pobliskiej Puszczy Kampinoskiej ocenimy Twoją technikę biegania i udzielimy niezbędnych rad i wskazówek.
Fizjoterapeuci Sanobello to specjaliści mający doświadczenie w opiece nad sportowcami, współpracują z wieloma biegaczami, piłkarzami i tancerzami.
Dr Artur Biel jest byłym lekarzem Kadry Olimpijskiej Kajakarzy. Bazując na swoim doświadczeniu pomoże Ci zaplanować obciążenia treningowe w okresie przygotowawczym jak i w BPS ( bezpośrednie przygotowanie startowe). Doradzi także, jak przygotować odpowiedni program suplementacji i odnowy biologicznej oraz jak monitorować postępy treningowe.