Konsultacje specjalistyczne


  • KONSULTACJE LEKARSKIE

  • KONSULTACJE FIZJOTERAPEUTYCZNE

 

Dotkliwe kontuzje i ostre urazy narządu ruchu zdarzają się  nad wyraz często. Szybka reakcja pozwala nam uniknąć nieprzyjemnych powikłań. Pamiętajmy, że przyczyny bólu mogą być przeróżne, dlatego niezmiernie ważna jest odpowiednia diagnoza. Oferujemy diagnostykę i leczenie urazów ortopedycznych, wad postawy oraz zmian zwyrodnieniowych. Konsultacje przeprowadzane są przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców – chirurgów, ortopedów i fizjoterapeutów. Specjaliści wykorzystują do badań profesjonalną aparaturę diagnostyczną. Na podstawie diagnozy oraz wywiadu planują rodzaj leczenia i częstotliwość terapii, a następnie monitorują przebieg leczenia.
Oferujemy diagnostykę i rehabilitację urazów ortopedycznych takich jak urazy kończyn górnych i dolnych, urazy kręgosłupa, urazy stawów (łokciowy, bark, kolanowy, skokowy), wady postawy oraz leczenie zmian zwyrodnieniowych. W leczeniu wykorzystujemy najnowsze metody z zakresu ortopedii i medycyny sportowej takie jak diagnostyka i zabiegi pod kontrolą USG, terapia osoczem bogatopłytkowym , iniekcje dostawowe i okołotkankowe z kwasu hialuronowego i roślinnych preparatów przeciwzapalnych w przypadku przewlekle utrzymujących się dolegliwości bólowych.

Ewa Kunik
mgr fizjoterapii, specjalistka terapii manualnej oraz fizjoterapii w urazach sportowych.

Ewa Kunik

W swojej pracy dąży do znalezienia przyczyny bólu, a nie tylko jego objawów. Pomoże Wam w walce z bólem kręgosłupa,…

Dominik Czarski
mgr fizjoterapii, specjalista wad postawy i skolioz u dzieci i młodzieży, a także fizjoterapii ortopedycznej i onkologicznej.

Dominik Czarski

Dominik swoje doświadczenie zdobywał pracując na oddziałach onkologicznych oraz ortopedycznych. Podczas rehabilitacji patrzy na pacjenta holistycznie, leczy przyczynę a nie…